Akcje charytatywne i proekologiczneGrupa I - Diamenty

Ogólnopolska Akcja -Laurka dla Strażników Lasów

By 30 marca, 2023No Comments

Miło jest nam poinformować, że nasza grupa dołączyła do Ogólnopolskiej Akcji -Laurka dla Strażników Lasów.

Prezentuje Państwu pracę przygotowaną przez Amelkę z naszej grupy, a także etapy jej powstawania.

 

 

W dniu 4 maja przypada święto Strażaka, a 5 maja święto Leśnika. Chcemy im bardzo gorąco i wyjątkowo podziękować za ich pracę włożoną w ochronę lasów przed pożarami tworząc wirtualną MEGA interaktywną laurkę składającą się z tysięcy laurek namalowanych przez przedszkolaków i dzieci młodszych klas szkół podstawowych z całej Polski.

Czy wiecie, że w 2021 roku w naszym kraju było prawie 3500 pożarów lasów, z czego aż 2400 została wywołana z winy człowieka! Dlaczego o większości z nich nie słyszeliście? Ponieważ nasi Strażnicy Lasów, czyli STRAŻACY i LEŚNICY czuwają, by się one nie rozprzestrzeniały.

Rekrutacja Skip to content