Nasze przedszkole to publiczna placówka oświatowa funkcjonująca od 2008 roku.

Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze odbywają się w sześciu grupach liczących po 25 dzieci.

Nasze atuty to:

Położenie
Przedszkole znajduje się z dala od hałasu głównych ulic, przy ulicy o bardzo małym natężeniu ruchu pojazdów, w otoczeniu budynków o niskiej zabudowie, w miejscu kameralnym i cichym.

Bezpieczeństwo.
Przedszkole wyposażone jest w nowoczesny system zabezpieczeń drzwi wejściowych. Place zabaw stanowią teren zamknięty, niedostępny dla osób postronnych.

Wykwalifikowana kadra
W przedszkolu zatrudniamy wysoce wykwalifikowanych, kreatywnych oraz cierpliwych nauczycieli i specjalistów.

Zdrowe, smaczne posiłki
Priorytetem dla nas jest zdrowie dzieci. Posiłki są smaczne i urozmaicone, przygotowywane na miejscu. Uwzględniamy indywidualne diety dzieci alergicznych.

Doskonałe warunki lokalowe
Niewątpliwym atutem naszego przedszkola są przestronne, ciekawie zaaranżowane, kolorowe i funkcjonalne sale z łazienkami- dostosowane do grup wiekowych. Meble, zabawki i środki dydaktyczne posiadają stosowne certyfikaty. Wysokość krzeseł i stolików dostosowana jest do wzrostu dzieci. Każda sala posiada niezależny węzeł sanitarny oraz magazyn sprzętu podręcznego.

Bogaty program zajęć
Gwarantujemy wysoki poziom nauczania. W przedszkolu realizujemy podstawę programową wychowania przedszkolnego wzbogaconą o liczne programy i zajęcia dodatkowe, projekty edukacyjne oraz zajęcia rozwijające wrodzone zdolności i predyspozycje dzieci.

Plac zabaw
Posiadamy wydzielone dwa place zabaw wyposażone w zestawy zabawowo-sprawnościowe. Plac  jest zadrzewiony, ogrodzony ze wszystkich stron. Przedszkole posiada osobne wyjście na plac zabaw oraz toaletę, z której dzieci mogą korzystać podczas pobytu na powietrzu.

Parking
Dla wygody rodziców przedszkole posiada własny parking samochodowy przy posesji oraz miejsca postojowe przy ulicy.

Łagodna adaptacja
Dzięki zajęciom adaptacyjnym, dzieci są bezstresowo wprowadzane do nowego środowiska. Pomaga w tym wykwalifikowana i oddana kadra nauczycielska.

Przygotowanie do szkoły
Szczycimy się tym, że nasi absolwenci doskonale radzą sobie w szkole.

Ponadto:

• Proponujemy dzieciom udział w: koncertach muzycznych, teatrzykach, imprezach okolicznościowych, wycieczkach pieszych i autokarowych (tymczasowo zawieszonych w związku z sytuacją epidemiologiczną).
  • Dzieci z naszego przedszkola biorą udział w licznych konkursach i przeglądach twórczości dziecięcej.
  • Od kilku lat nasze przedszkole uczestniczy i organizuje akcje charytatywne. Tradycją stały się takie akcje jak: Góra grosza– dla rodzinnych domów dziecka, WOŚP, Pomóż bezdomnym zwierzętom –akcja dla zwierząt ze Schroniska na Paluchu.
  • Zdrowo się odżywiamy.W roku 2012 nasze przedszkole przystąpiło do projektu „Przedszkole Promujące Zdrowie”. Naszym celem jest uzyskanie w 2021 roku Krajowego Certyfikatu „Przedszkola Promującego Zdrowie”.
  • Posiadamy liczne certyfikaty: