13 maja 2026 przedszkolaki z Nefrytowego Zakątka wystartowały w XII Ogólnopolskim Biegu Przedszkolaków „Sprintem do maratonu”. To już szósty raz w historii Nefrytowego Zakątka, gdy cała społeczność przedszkola bierze udział w tym sportowym wydarzeniu, nad którym główny patronat pełni miesięcznik Bliżej Przedszkola. W tym roku pobiegło 161 osób, z czego 113 to nasze przedszkolaki, zaś pozostali to dorośli (pracownicy, rodzice i rodzeństwa). Łącznie pokonaliśmy dystans 45 km 300m. Każdy uczestnik biegu został na koniec uhonorowany medalem i z zapasem endorfin wrócił do swoich zajęć.

 

   

Ta strona używa plików cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close