05. czerwca 2024 r. już po raz czwarty w historii naszego przedszkola włączyliśmy się do akcji organizowanej przez miesięcznik Bliżej Przedszkola. W tym roku był to jubileuszowy „X Ogólnopolski Bieg Przedszkolaków „Sprintem do maratonu”. Tegoroczny bieg, tak jak dotychczas był jednym z zadań, które realizujemy w Nefrytowym Zakątku w ramach programu Przedszkole Promujące Zdrowie. Celem wydarzenia była promocja zdrowego stylu życia, zachęcenie do aktywności fizycznej oraz wyrabianie naturalnej potrzeby aktywnego spędzania wolnego czasu.
Drużyna Nefrytowego Zakątka składała się w tym roku ze wszystkich członków społeczności przedszkolnej: dzieci, rodzice i pracownicy przedszkola, a także przedstawiciele z Przedszkola Prozdrowotnego Ram Tam Tam ze Zgorzały, z którym współpracujemy w Sieci Przedszkoli Promujących Zdrowie. W tym roku pobiegło 161 osób, które pokonały łączny dystans 32200 m. Gratulujemy wszystkim uczestnikom siły i wytrwałości i wspaniałego entuzjazmu.

Rekrutacja Skip to content