Dn. 13 maja grupa zerówkowa odwiedziła Szkołę Podstawową w Józefosławiu. Dzieci miały okazję zwiedzić szkołę, zobaczyć sale lekcyjne oraz poczuć atmosferę miejsca, do którego już wkrótce część z nich trafi jako uczniowie. To już piękna tradycja naszego przedszkola, że najstarsze grupy na zakończenie swojej przedszkolnej przygody odwiedzają szkołę podstawową.


