Grupa V

Wycieczka do parku

By 8 października, 202122 października, 2021No Comments

Złota polska jesień zaprosiła nas na spacer do parku. Pewnego słonecznego dnia wyruszyliśmy z przedszkola, aby podziwiać jej piękną szatę w jesiennych barwach i poszukiwać darów, którymi nas hojnie obsypuje. Przy tej okazji przedszkolaki przypomniały sobie zasady bezpiecznego przechodzenia przez jednię i poruszania się po chodniku oraz zachowania w miejscu publicznym.

Park przywitał nas feerią kolorów i zapachem jesiennych liści.

Dzieci znalazły mnóstwo „darów jesieni” – kasztanów, żołędzi, skrzydlaków, kolorowych liści. Wiklinowy koszyczek, który zabraliśmy z przedszkola zapełnił się tymi skarbami po brzegi.  Czasu wystarczyło nam również na zabawę na parkowym placu zabaw.

Rekrutacja 2022 / 2023 Skip to content