Grupa V

Wiosenny kącik przyrodniczy

By 13 kwietnia, 2021No Comments

Wczesna wiosna to idealny czas na zaplanowanie i zorganizowanie kącika przyrody. Zabraliśmy się więc do pracy – dzieci wytrwale sadziły warzywa i wysiewały nasiona, które przyniosły z domu. Powoli w naszym kąciku przybywało różnorodnych roślin. Dzieci z wielkim zaangażowaniem podlewały roślinki i codziennie obserwowały, czy zaczynają rosnąć.  Aż wkrótce niektóre z nich zaczęły kiełkować.  Od tej pory dzieci każdego dnia obserwowały wzrost roślin, porównywały, która roślina szybciej rośnie, a która wolniej, cieszyły się z każdej zauważonej zmiany w ich wyglądzie.

Nasz grupowy kącik został wyróżniony w międzyprzedszkolnym konkursie pt.”Wiosenny kącik przyrodniczy”. Otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom i nagrody.

Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za zaangażowanie przy organizowaniu i pielęgnowaniu kącika.

Rekrutacja 2022 / 2023 Skip to content