Dzieci z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w zakładaniu przedszkolnego ogródka. Dzieci przyniosły do przedszkola własne rośliny, kwiaty lub zioła, które wspólnie zostały posadzone na naszej grządce w ogródku. Dzięki temu dzieci mogły poznać różne gatunki roślin oraz nauczyć się, jak o nie dbać. Przedszkolny ogródek stał się pięknym i kolorowym miejscem, o które wszyscy chętnie troszczą się każdego dnia.



