Dzieci z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w zakładaniu przedszkolnego ogródka. Dzieci przyniosły do przedszkola własne rośliny, kwiaty lub zioła, które wspólnie zostały posadzone na naszej grządce w ogródku. Dzięki temu dzieci mogły poznać różne gatunki roślin oraz nauczyć się, jak o nie dbać. Przedszkolny ogródek stał się pięknym i kolorowym miejscem, o które wszyscy chętnie troszczą się każdego dnia.

Ta strona używa plików cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close