14 maja dzieci wzięły udział w warsztatach - produkcja ekomydełek zorganizowanych w ramach kampanii edukacyjnej Wydziału Gospodarki Odpadami Gminy Piaseczno. Podczas zajęć dzieci miały okazję poznać zasady ekologii oraz samodzielnie wykonać pachnące, kolorowe mydełka. Warsztaty sprawiły uczestnikom wiele radości i były ciekawą formą nauki poprzez zabawę.


