Grupa II

Warsztaty Teatralne – Teatr Łątka, spektakl pt. „Kurczaczek Jedynaczek”

By 17 listopada, 2021No Comments

17.11 odwiedził nas Teatr Łątka. Wzieliśmy udział w warsztatch teatralnych, a także obejrzeliśmy spektakl pt. „Kurczaczek Jedynaczek”. Spektakl opowiadał o przygodach kurczęcia w bezpiecznym świecie podwórka i niebezpiecznym świecie lasu. Motywem przewodnim był popularny w literaturze wątek chytrego lisa, który używa wszelkich forteli by zdobyć jedzenie, które, z kolei, będąc jeszcze żywą istotą skutecznie broni się jak umie.

W przedstawieniu lalkarze grali dużymi, bardzo kolorowymi lalkami przypominającymi budową „gadające” lalki z programów telewizyjnych. Dzieci były zachwycone przedstawieniem i oglądały występ aktorów z dużym zainteresowaniem.

Rekrutacja 2022 / 2023 Skip to content