Z życia przedszkola

Tłusty Czwartek – Zimowa Olimpiada Sportowa

By 17 lutego, 2023No Comments

 W  Nefrytowym Zakątku, Przedszkolu Promującym Zdrowie, stawiamy na ruch w każdym wydaniu. Zimowa Olimpiada Sportowa zbiegła się w tym roku z obchodami Tłustego Czwartku, który każdego roku jest u nas wyjątkowy. Naszą kilkuletnią już tradycją stały się zabawy ruchowe, które odbywają się pod hasłem „SŁODKI PĄCZEK – SMACZNA SMACZNA SPRAWA, JEDNAK RUCH – TO PODSTAWA!”. Tradycyjnie więc przedszkolaki wzięły udział w „pączkowych zawodach sportowych” czyli zabawach ruchowych z wykorzystaniem dmuchanych kół do pływania. Zdrowa sportowa rywalizacja wywołuje zawsze mnóstwo pozytywnych emocji, na co najlepszym dowodem są szerokie uśmiechy na twarzach naszych przedszkolaków. A ruch na świeżym powietrzu to najlepszy dla nas sposób na spędzenie zimowych ferii, nawet pomimo braku śniegu.

Rekrutacja Skip to content