Aktualności

Teatr w przedszkolu -21.04.

By 18 kwietnia, 2023No Comments

21 kwietnia o godzinie 10.45 zawita do nas teatr Kalejdoskop z ekologiczno-wychowawczym spektaklem pt. „W Królestwie Brudlandii”.

Król i Królowa pięknego Królestwa Brudlandii mają wszelkie powody do zmartwienia – ich kraina stała się miejscem, które omijają turyści, a jej rdzenni mieszkańcy wyjeżdżają do innych państw. A to z powodu przykrego zapachu i dziwnego spustoszenia lasów i łąk. Król próbował wszystkiego żeby zmienić tę sytuację. Niestety – choć obiecał pół królestwa i rękę córki temu kto rozwiąże problem, każdy kto przybył do zamku i spotkał księżniczkę, czym prędzej rezygnował z nagrody. Czy znajdzie się śmiałek, który wyjaśni tę sprawę? Może będzie to kowboj James, który przybył do Brudlandii na wakacje.

Rekrutacja Skip to content