Grupa III - Rubiny

Teatr Parandyk – „Noworoczne baju baj”

By 8 stycznia, 2024No Comments

Na drodze odchodzącego Starego Roku stanie Wiosenka, zwiastun zmian. Oj, będzie się działo! On niesie bagaż przeszłości( czy dzieci rozpoznają „tajemnicze” przedmioty sprzed lat?) i z niczym nie chce się rozstać.

A Wiosna, w ramach noworocznych postanowień, bez namysłu wszystko by wyrzuciła, nie zważając na tradycję, historię, pamięć… Ale czy na pewno sms wysłany na Dzień Babci zastąpi osobiście wręczoną laurkę? Może bohaterowie dojdą do porozumienia, kiedy okaże się, że pewne wartości się nie zmieniają mimo pędzącej do przodu cywilizacji? Rodzice, rodzeństwo, dziadkowie, przyjaciele…To jak bardzo ich potrzebujemy, a oni nas, pozostaje niezmienne.

Bajka podkreśla jak ważny jest czas poświęcany bliskim : rozmowa, uśmiech, uścisk, wsparcie w kłopotach. Do nawiązania więzi nie wystarczy kontakt przez ekran telefonu czy komputera.

Rekrutacja Skip to content