Aktualności

TEATR „MASKA” W NASZYM PRZEDSZKOLU

By 16 kwietnia, 2024No Comments

TEATR „MASKA” W NASZYM PRZEDSZKOLU

23 kwietnia o godzinie 11.00 zapraszamy przedszkolaki na ekologiczną bajkę pt:

Uczą króla dzieci segregacji śmieci”

 

Każdy powinien wiedzieć, po co właściwie segregujemy śmieci. Ta misja pozwala nam utrzymywać czystość na naszej planecie.  Trzeba mieć szacunek wobec przyrody, wiedzę na temat recyklingu i odrobinę chęci do dbania o porządek.  Chyba każdy człowiek woli żyć w czystym i zadbanym świecie, czas więc na ekologię!

 

 

 Pewnego dnia Pszczółka Basia, za sprawą tajemniczej mapy, trafia do Śmiecikowa. Królestwem, które wygląda jak jedno wielkie wysypisko śmieci, rządzi żabi król- Śmieciosław. Na drodze małej pszczółki staje Miś- bałaganiarz  i Tygrysek- porządniś, który jest nieszczęśliwy, że musi żyć w tak brudnym królestwie. Basia idzie do Króla i odkrywa jego tajemnicę. Czy uda się jej przekonać go do segregacji śmieci i porządku ?Przekonamy się…

Rekrutacja Skip to content