Grupa III - Rubiny

Teatr Maska -„Uczą króla dzieci segregacji śmieci”

By 5 maja, 2024No Comments

Każdy powinien wiedzieć, po co właściwie segregujemy śmieci. Ta misja pozwala nam utrzymywać czystość na naszej planecie.  Trzeba mieć szacunek wobec przyrody, wiedzę na temat recyklingu i odrobinę chęci do dbania o porządek.  Chyba każdy człowiek woli żyć w czystym i zadbanym świecie, czas więc na ekologię!

 

 

 Pewnego dnia Pszczółka Basia, za sprawą tajemniczej mapy, trafia do Śmiecikowa. Królestwem, które wygląda jak jedno wielkie wysypisko śmieci, rządzi żabi król- Śmieciosław. Na drodze małej pszczółki staje Miś- bałaganiarz  i Tygrysek- porządniś, który jest nieszczęśliwy, że musi żyć w tak brudnym królestwie. Basia idzie do Króla i odkrywa jego tajemnicę. Czy udało się jej przekonać go do segregacji śmieci i porządku?

Rekrutacja Skip to content