Z życia przedszkola

Światowy Dzień Pluszowego Misia

By 8 grudnia, 2022No Comments

W dniu 25 listopada przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim milutkim przyjacielem. Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe, niebieskie… Wszystkie były śliczne i wyjątkowe.

W tym wesołym dniu na przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały historię ich święta, oglądały o nich bajki, brały udział w różnych zabawach ruchowych, konkursach, quizach, zgadywankach, wykonywały prace plastyczne.

Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiech i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubeińcami oraz pokazać je swoim koleżankom i kolegom z grupy.

Rekrutacja Skip to content