Akcje charytatywne i proekologiczneZ życia przedszkola

Światowy Dzień bez Samochodu – 22.09.2021r.

By 28 września, 20213 października, 2021No Comments

22 września obchodziliśmy Światowy Dzień bez Samochodu.

Dzieci we wszystkich grupach rozmawiały o szkodliwości spalin samochodowych dla środowiska oraz o wielu zaletach jazdy na rowerze lub hulajnodze.

Na przedszkolnym boisku odbyły się zajęcia praktyczne z zasad bezpieczeństwa na drodze obowiązujących zarówno rowerzystów jak i pieszych. Dzieci trenowały też jazdę na hulajnogach i rowerach. Zachęcone taką formą spędzania czasu po powrocie do domu niektóre przedszkolaki wybrały się na ścieżki rowerowe razem z rodzicami i rodzeństwem. 

Jesteśmy dumne z Waszej ekologicznej postawy. Tak trzymać !!!

Katarzyna Bojek, Agnieszka Dzięgielewska

Rekrutacja 2022 / 2023 Skip to content