Grupa III - Rubiny

SPRINTEM DO MARATONU

By 24 maja, 2023No Comments

„Sprintem do Maratonu” oraz „Mazowiecki Tydzień Bezpieczeństwa”

 

W poniedziałek 22.05.2023 dzieci z naszej grupy wzięły udział w IX Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków „Sprintem do maratonu”.

Każde dziecko pokonało dystans 200 metrów biegając trasą wokół przedszkolnego boiska.  Wszyscy uczestnicy otrzymali przed rozpoczęciem imprezy numer startowy, a po zakończeniu biegu – medal.

Tego dnia w ramach „Mazowieckiego Tygodnia Bezpieczeństwa” odbyły się również zajęcia praktyczne utrwalające zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Przypomnieliśmy sobie, jak w sposób odpowiedzialny korzystać z roweru czy hulajnogi, by bezpiecznie dotrzeć do przedszkola, czy na plac zabaw. To był bardzo emocjonujący dzień!

Rekrutacja Skip to content