Rodzinny konkurs fotograficzny – 23-30.11.2021r

By 22 listopada, 2021No Comments

Rodzinny konkurs  Zdrowe śniadanie to ważne danie

w ramach projektu Skąd się biorą produkty ekologiczne

oraz programu Zdrowa Rodzina – Szczęśliwa Rodzina PPZ

W listopadzie obchodzimy Dzień Zdrowego Śniadania.

Pyszny i pożywny posiłek to gwarancja dobrego samopoczucia, więc warto rozpocząć w ten sposób dzień. Ważne jest, żeby śniadanie było zawsze pełne wartościowych, najlepiej ekologicznych, składników.

Zadbaj o to, by Twoje i Twojego dziecka śniadanie było smaczne i wartościowe!

CELE KONKURSU:

Pobudzenie i rozwój inwencji twórczej uczestników;

Promowanie zdrowego odżywiania – uświadomienie, jak ważne jest jedzenie wartościowych i śniadań i ekologicznych produktów;

Wspólne spędzenie czasu z rodzicami/opiekunami podczas przygotowywania posiłku – współpraca i pomoc;

Inspirowanie do twórczych działań kulinarnych oraz w dziedzinie fotografii;

Wyrabianie poczucia estetyki;

WARUNKI UCZESTNICTWA:

Konkurs adresowany jest do wszystkich grup wiekowych (od 3 do 6 lat) i trwa od 23 listopada do 30 listopada 2021r.

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie 1 zdjęcia swojego zdrowego, ekologicznego  i kolorowego śniadania oraz przesłanie zdjęcia na adres:

Agnieszka.Pindel@przedszkole-nefrytowa.edu.pl

W treści maila proszę wpisać:

imię i nazwisko dziecka oraz grupę, do której chodzi dziecko oraz produkty ekologiczne, które wykorzystano do przygotowania posiłku.

Pod uwagę będzie brana: kreatywność, estetyka zdjęcia oraz, oczywiście, zdrowy skład śniadania.)

Wydrukowane zdjęcia (ze zdjęć nadesłanych przez uczestników) przechodzą na własność organizatora.

UWAGI KOŃCOWE:

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 09.12.2921r.

Nagrodzeni uczestnicy otrzymają nagrody rzeczowe, a osoby wyróżnione okolicznościowe dyplomy. Wszyscy uczestnicy otrzymają podziękowanie za udział w konkursie.

Wszystkie prace (zdjęcia) zostaną zamieszczone na wystawie w holu naszego przedszkola.

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO UDZIAŁU W KONKURSIE,

Agnieszka Pindel