AktualnościGrupa I - DiamentyGrupa II - PerłyGrupa III - RubinyGrupa IV - SzafiryGrupa V - SzmaragdyGrupa VI - BursztynyZ życia przedszkola

Przedszkolny Konkurs Wierszy i Piosenek Patriotycznych „Każdy Przedszkolak To Mały Polak”

By 26 kwietnia, 2024No Comments

W dniu 24.04.2024 roku nasze przedszkole przybrało barwy biało-czerwone. Z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej odbył się Przedszkolny Konkurs Wierszy i Piosenek Patriotycznych „Każdy Przedszkolak To Mały Polak” oraz rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego „Polska oczami dziecka”.

Zainteresowanie przedszkolaków udziałem w obu aktywnościach przerosło nasze oczekiwania. Do konkursu plastycznego napłynęło mnóstwo prac z różnych piaseczyńskich placówek,  a w konkursie recytatorskim wzięło udział aż 25 naszych podopiecznych.

Oczywiście jak zawsze nie zawiedli również nasi cudowni rodzice, którzy licznie przybyli by dopingować swoje pociechy.

Wzbudzanie u naszych wychowanków szacunku do własnego kraju, zainteresowania historią oraz kształtowanie poczucia tożsamości narodowej od zawsze przyświeca nam w naszej codziennej pracy.

Rekrutacja Skip to content