Realizacja dotychczasowych działań projektu „Pszczółka Maja”.

Projekt p. Reginy Rzepki został wdrożony w Przedszkolu nr 11 „Nefrytowy Zakątek” w Piasecznie w grudniu 2023 r. Do projektu przystąpiły dwie najmłodsze grupy dzieci – grupa II (Perły) oraz grupa I (Diamenty). Dotychczas Pszczółką Mają opiekowało się 18 dzieci z obu grup.

Nadrzędnym celem programu są rodzinne działania weekendowe służące zdrowiu i kształtowaniu postaw zdrowego stylu życia.

Dzieci (z pomocą rodzica) odrysowały swoje dłonie w dowód potwierdzenia wykonania weekendowego zadania. Natomiast rodzice wypełnili krótki opis aktywności w trzech dziedzinach: ruch, zdrowe żywienie oraz ekologia.

Przedszkolaki wykonały również prezenty dla Pszczółki Mai – prace plastyczne.

Dzieci bardzo chętnie chcą zaprosić Maję do swoich domów, wręcz nie mogą się tego doczekać. Pszczółka Maja „wędruje” w każdy piątek do nowego domu i wraca w poniedziałek do Przedszkola.

 

 

Rekrutacja Skip to content