Grupa V

Pierwszy Dzień Wiosny

By 6 kwietnia, 2021No Comments

…A było to tak:

Mieszko znalazł pod drzwiami naszej sali list zaadresowany do dzieci z naszej grupy.

Napisała go Pani Wiosna!

Mieliśmy wykonać kilka zadań, aby zdobyć wszystkie kwiatki, jakie przed nami ukryła. Na szczęście- Pani Wiosna dała nam kilka wskazówek. Bez nich nie byłoby tak łatwo odnaleźć wszystkie kwiatki. Zamieniliśmy się zatem w poszukiwaczy. Po drodze do akcji wkroczyła Pani Zima! Sypało, wiało, ale nam takie niespodzianki niestraszne! Na szczęście, kiedy wychodziliśmy z szatni (tam też był kolejny list), pogoda się poprawiła i mogliśmy spokojnie szukać na placu kolejnego listu od Pani Wiosny.

Wszystkie kwiatki zostały odnalezione. Posłużyły nam one do naszej wspólnej pracy plastycznej Drzewo wiosenne.

 

 

Skip to content