Grupa VI - Bursztyny

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

By 7 października, 2023No Comments

20 września – to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce.

Dzień Przedszkolaka od 10 lat świętowany jest w każdym przedszkolu. Święto to ma na celu podkreślenie wagi edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci oraz przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

W środę świętowaliśmy i my. Gwar i śmiech dzieci rozbrzmiewały już od samego rana. Tego dnia w naszym przedszkolu odbył się bal pt. „Witajcie w naszej bajce”. Tymi właśnie słowami Pan Kleks wprowadził nas do świata baśni i zaprosił do wspólnej zabawy. Podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy.

Skoczna muzyka sprawiły, że dzieci chętnie i z uśmiechem na buziach uczestniczyły w tańcach.

Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie.

Rekrutacja Skip to content