Akcje charytatywne i proekologiczneZ życia przedszkola

„Nefrytowy Zakątek” wspiera WOŚP

By 31 stycznia, 2022No Comments
  W Przedszkolu Nr 11 „Nefrytowy Zakątek”, jak co roku, zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tygodniu przed Wielkim Finałem dzieci i ich rodzice mogły wspomóc WOŚP, a każdy przedszkolak mógł zakręcić kołem fortuny i wylosować drobny upominek. Dzieci wiedzą, że pomaganie innym może być dobrą zabawą, w której warto uczestniczyć. Do zbiórki licznie przyłączyli się również pracownicy przedszkola.
   W tym roku WOŚP gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci w Polsce, a kwota, którą udało nam się zebrać jest naszym małym- wielkim sukcesem.
 Pomaganie zmienia świat na lepsze!
Martyna WituszyńskaKatarzyna Bojek
Rekrutacja Skip to content