Aktualności

Nasze przedszkole z certyfikatem i tytułem Lidera Dobrostanu!

By 12 maja, 202216 maja, 2022No Comments

 

Szanowni Państwo,

informuję, że w wyniku analizy naszych działań, dotyczących każdej sfery działalności przedszkola, dzięki staraniom wszystkich pracowników, zarówno pedagogicznych jak i niepedagogicznych oraz co dla nas niezmiernie ważne, większości pozytywnych opinii, które zechcieliście Państwo przekazać w swoich ankietach, Przedszkole „Nefrytowy Zakątek” otrzymało certyfikat i tytuł „Lidera Dobrostanu”. Bardzo nas to cieszy a jednocześnie mobilizuje do dalszych starań aby to co robimy cieszyło się uznaniem Państwa a przede wszystkim dawało radość dzieciom.

http://www.oswiata.piaseczno.eu/news/1536/167/Przedszkole-Nefrytowy-Zak%C4%85tek-otrzyma%C5%82o-certyfikat-i-tytu%C5%82-Lidera-Dobrostanu/d,news-detail.html

Rekrutacja Skip to content