Aktualności

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

By 20 maja, 2021No Comments

  Drodzy Rodzice, 

Gminne Biuro Spisowe w Piasecznie, uprzejmie przypomina, że trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Zachęcamy Państwa do udziału w nim. Taka okazja trafia się raz na 10 lat. Najlepiej zrobić to całą rodziną przez Internet. Spis jest obowiązkowy dla każdej osoby mieszkającej w Polsce. 

W maju rozpoczęli pracę rachmistrzowie spisowi. W trosce o wspólne zdrowie, realizują teraz wyłącznie wywiady telefoniczne i nikt nie powinien niepokoić Państwa w domu. Każdego dzwoniącego rachmistrza łatwo rozpoznać po jednym numerze telefonu 22 828 88 88.  

 Jeśli nie chcą Państwo czekać na telefon rachmistrza – warto się spisać samodzielnie przez Internet na stronie spis.gov.pl

lub telefonicznie pod numerem 22 279 99 99.

Z wyrazami szacunku,

Gminne Biuro Spisowe w Piasecznie

Kościuszki 5

05-500 Piaseczno

Rekrutacja 2022 / 2023 Skip to content