Grupa I

NADANIE NOWYCH NAZW GRUPOM W NASZYM PRZEDSZKOLU

By 1 maja, 2022No Comments

W piątek 22 kwietnia odbyła się uroczystość nadania nazw grupom w naszym przedszkolu. Przygotowania do tego ważnego dnia trwały już od dłuższego czasu. Najpierw dzieci obejrzały prezentację multimedialną o 6 kamieniach, których nazwy będą użyte do nadania nazw grupom.

30 marca w obecności Pani dyrektor oraz przedstawicieli grup nastąpiło uroczyste losowanie nazw dla wszystkich oddziałów przedszkolnych. Losowanie zostało poprzedzone występem dzieci z gr. 5, które zaprezentowały wiersz „Skarby przedszkola”. W wyniku losowania nasza grupa otrzymała nazwę DIAMENTY.

Przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach poświęconych diamentom, na zajęciach plastycznych wykonały plakat i swoje własne diamenty.

Rekrutacja 2022 / 2023 Skip to content