Grupa III - Rubiny

Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka

By 31 stycznia, 2023No Comments

„– Kubusiu, jak się pisze MIŁOŚĆ?
– Prosiaczku, MIŁOŚĆ się nie pisze, MIŁOŚĆ się czuje”

A kto nie czuje miłości do tego najbardziej znanego misia na świecie? Przedszkolaki z grupy 3 nie znają kogoś takiego. Podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Kubusia Puchatka przypomnieliśmy sobie jak to super mieć przyjaciół i świetnie się z nimi bawić. Wiemy już też, że to nic wielkiego, gdy nasz przyjaciel odejdzie. Kubuś Puchatek wyjaśnił nam to najlepiej na świecie:

„– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego – zapewnił go Puchatek – Posiedzę tu sobie i na ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.”

Rekrutacja Skip to content