Grupa V

Międzynarodowy Dzień Dziecka

By 1 czerwca, 2021No Comments

Dzień Dziecka został ustanowiony w 1954r. przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w celu upowszechnienia praw dzieci zawartych w Karcie Narodów Zjednoczonych. Jest to jeden z najbardziej radosnych i słonecznych dni w roku, oczekiwany przez dzieci i dorosłych na całym świecie.

W tym roku również dopisała nam pogoda. Dzięki temu dzieci mogły uczestniczyć we wszystkich niesamowitych zabawach zorganizowanych przez panie nauczycielki w naszym pięknym ogrodzie. Wiele radości przyniosła dzieciom zabawa w podchody oraz zawody sportowe.  Następnie przedszkolaki próbowały swoich sił w puszczaniu wielkich baniek mydlanych. Do wspólnej zabawy wykorzystaliśmy też chustę Klanzy oraz balony. Zarówno dziewczynkom jak i chłopcom spodobała się super aktywna gra chodnikowa. Zabawę zakończyliśmy w dyskotekowych rytmach i wesołych nastrojach.

Życzymy wszystkim dzieciom, aby ich Dzień Dziecka trwał przez cały rok!

Rekrutacja 2022 / 2023 Skip to content