Grupa II - PerłyGrupa IV - SzafiryGrupa V - SzmaragdyZ życia przedszkola

Konkurs recytatorski dla Rodziców

By 10 lutego, 202313 lutego, 2023No Comments

8 lutego w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski poświęcony tematyce prozdrowotnej. Uczestnikami byli rodzice, którzy przed dziećmi prezentowali wiersz lub tekst zgodny z tematem konkursu „Rodzice dzieciom czyli zdrowa poezja i proza”. Oczywiście, w jury oprócz osób dorosłych zasiadały też dzieci – reprezentanci najstarszych grup. Tematyka konkursu nawiązywała do działań prozdrowotnych, które promuje przedszkole ubiegające się o zdobycie Wojewódzkiego Certyfikatu „Przedszkola Promującego Zdrowie”.
Rodzice bardzo chętnie uczestniczyli w tej niezwykłej imprezie a przygotowane prezentacje zachwyciły publiczność. Poziom konkursu był bardzo wysoki i w efekcie komisja konkursowa miała ogromny problem aby wyłonić zwycięzców. Laureaci obdarowani zostali zdrową nagrodą – ananasem. Jednak najważniejszą nagrodę – uśmiech swojego dziecka zdobyli wszyscy rodzice – uczestnicy zdrowej rywalizacji.

http://www.oswiata.piaseczno.eu/news/1580/167/Rodzice-dzieciom-w-Nefrytowym-Zak%C4%85tku.html

Rekrutacja Skip to content