Z życia przedszkola

KONKURS EKOLOGICZNY „DRUGIE ŻYCIE PLASTIKOWEJ BUTELKI”

By 7 listopada, 2022No Comments
W dniu 7 października 2022 w naszym przedszkolu miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu ekologicznego ,,Drugie życie plastikowej butelki”. Zadaniem uczestników było wykorzystanie butelki do wykonania przedmiotu użytkowego, zabawki lub nawet dzieła sztuki. Celem konkursu było kształtowanie świadomości ekologicznej dzieci, uświadomienie korzyści z powtórnego zagospodarowania odpadów, rozwijanie umiejętności plastycznych i artystycznych dzieci oraz popularyzacja ich twórczości.

Mile zaskoczyła nas ilość przyniesionych prac. Widać, że wśród naszych przedszkolaków i ich opiekunów jest wielu, którym nie jest obojętny los naszej planety. W sumie wpłynęło ponad 30 prac… i .to jakich! Piękne, kolorowe, pomysłowe… Kreatywność była ogromna! Komisja konkursowa miała olbrzymi problem z wyborem najlepszych.

Po długich naradach wyłoniono trzech laureatów i przyznano 11 wyróżnień:

I MIEJSCE Jakub Henszel „Lampa stołowa”

II MIEJSCE Stanisław Ponikiewski „Nurek Kartezjusza”

III MIEJSCE Julia Klich „Jeżyk Łakomczuszek”

WYRÓŻNIENIA:

1)            Jan Kożuchowski

2)            Jakub Gaj

3)            Cezary Wojdat

4)            Khrystyna Volokh

5)            Natan Kowalski

6)            Gloria Lamparska

7)            Zuzanna Decyk

8)            Eliza Szperkiewicz

9)            Hanna Kolińska

10)         Pola Ankiewicz

11)         Marcjanna Gębalska

 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za liczny udział w konkursie.

Beata Wentykier                             Marlena Roszkiewicz

Rekrutacja Skip to content