Grupa V - Szmaragdy

IX Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków „Sprintem do maratonu”.

By 28 maja, 2023No Comments

W poniedziałek 22.05.2023 przedszkolaki wzięły udział w IX Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków „Sprintem do maratonu”, który był uwieńczeniem Mazowieckiego Tygodnia Bezpieczeństwa. Celem wydarzenia była promocja zdrowego stylu życia, zachęcenie do aktywności fizycznej, wyrobienie w dzieciach naturalnej potrzeby aktywnego spędzania czasu.

Wszyscy uczestnicy otrzymali przed rozpoczęciem imprezy numer startowy. Nie mogło zabraknąć również wspólnej rozgrzewki przed biegiem. Każde dziecko pokonało dystans 200 metrów biegając trasą wokół przedszkolnego boiska. Równie gorąco było w strefie kibica, gdzie przedszkolaki dopingowały koleżankom i kolegom z grupy VI.

Rekrutacja Skip to content