Przygotowania do Dnia Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre .Dlatego w naszej grupie praca wre.

 Zaproszenia gotowe, ale prezenty jeszcze się robią. No i oczywiście dzieci z grupy VI codziennie mają próby do przedstawienia: śpiewają, recytują oraz tańczą aby pięknie się zaprezentować ukochanym Dziadkom. Czekamy z niecierpliwością na naszych cudownych gości 24.I.20r. Trzymajcie kciuki

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.