Wycieczka do Ogrodu Botanicznego w Powsinie – 11.X.2019r.

10 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Drzewa. W tym dniu odwiedziła nas pani wiceburmistrz Hanna Kułakowska-Michalak. Pani burmistrz przywiozła do naszego przedszkola drzewka, które wspólnie zasadziliśmy w naszym ogrodzie.

Dnia 11.X.2019r.  dzieci z grupy VI   pojechały do Ogrodu Botanicznego w Powsinie. Tam z panią przewodnik  zwiedziły ogród oraz szklarnię. . W poznawaniu roślin dzieci mogły wykorzystać wszystkie zmysły, dotykały wąchały, smakowały i oglądały. Na koniec chwila odpoczynku, przekąska i powrót do przedszkola.