"Warsztaty pszczelarskie – 26.IX.2019r.

We wrześniu dzieci z grupy VI wzięły udział w warsztatach pszczelarskich.

Podczas zajęć przedszkolaki wzbogaciły swoją wiedzę na temat życia i roli pszczół w środowisku oraz jaką  funkcję pełnią w ekosystemie. Dzieci dowiedziały się, jak dbać o pszczoły i co zrobić, aby cieszyły się one dobrym zdrowiem i miały skąd czerpać pożytki. Na zakończenie warsztatów dzieci degustowały pyszny miodek oraz otrzymały  naklejki „Przyjaciela Pszczół”. Projekt realizowany był przez fundację Bliżej Pszczół."