"Warsztaty pszczelarskie – 26.IX.2019r.

We wrześniu dzieci z grupy VI wzięły udział w warsztatach pszczelarskich.

Podczas zajęć przedszkolaki wzbogaciły swoją wiedzę na temat życia i roli pszczół w środowisku oraz jaką  funkcję pełnią w ekosystemie. Dzieci dowiedziały się, jak dbać o pszczoły i co zrobić, aby cieszyły się one dobrym zdrowiem i miały skąd czerpać pożytki. Na zakończenie warsztatów dzieci degustowały pyszny miodek oraz otrzymały  naklejki „Przyjaciela Pszczół”. Projekt realizowany był przez fundację Bliżej Pszczół."

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.