"BAL KARNAWAŁOWY – 28.01.2020r.

Karnawał to czas balów i tanecznych szaleństw, którym towarzyszy muzyka i zabawa.

Dzieci z naszego przedszkola również miały okazję wspólnie zintegrować się na balu, którego hasłem przewodnim był „KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY”. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Batmana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca."