MIKOŁAJKI – 06.XII.2019r.

„JUŻ NIEDŁUGO ŚWIĘTA, NAJPIERW MIKOŁAJKI. JUŻ CIESZĄ SIĘ DZIECI, TO NIE JAKIEŚ BAJKI”

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień – 6 grudnia. Wszystkie dzieci pięknie przebrane za mikołajowych pomocników już od samego rana z wielką niecierpliwością, nasłuchiwały dzwoneczków mikołajowych sań. Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i miło ich zaskoczył. Najpierw zaprosił wszystkie dzieci do mobilnego Planetarium, gdzie pokazał przedszkolakom konstelacje gwiezdne, kosmos i planety, które były na wyciągnięcie ręki. Po seansie w Planetarium przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia z Mikołajem oraz na
prezenty. Dzieci z ogromną radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.