Bal karnawałowy „ Kolorowy zawrót głowy”

„Cała sala śpiewa z nami
Tańcząc walca, walczyka parami
Na tym balu nad balami
Takim co się pamięta latami
Gdzieś Hiszpania za górami
A tu zima, karnawał jest z nami... „

 Śpiewał Jerzy Połomski. A my bawiliśmy się w gronie księżniczek, żabek, superbohaterów,lwów i smoków. Byli policjanci i strażacy nawet elf się znalazł. Wszyscy w dobrych nastrojach skakali, tańczyli, brali udział w konkursach. Zabawy było co niemiara!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.