Dzień Babci i Dziadka - 27.01.2020.

W poniedziałek- 27. stycznia odbyła się w sali naszej grupy wspaniała uroczystość - Dzień Babci i Dziadka.

W pięknie udekorowanej sali nasze przedszkolaki przedstawiły swój program artystyczny. Były to wzruszające wiersze przeplatane piosenkami i tańcami dzieci.

Nie zabrakło takich przebojów, jak: Orkiestry dęte ( tu dał wspaniały popis swoim wokalem Cezary), Umówiłem się z nią na dziewiątą ( w fantastycznym wykonaniu naszego Piotrusia),

Przetańczyć z Tobą chcę całą noc , i inne.

Na zakończenie występu dziewczynki zatańczyły z pomponami do piosenki Papaya Urszuli Dudziak, a chłopcy do wersji instrumenalnej We will rock you Queen.

Spotkanie z goścmi upłynęło we wspaniałej atmosferze!