XII MISTRZOSTWA PRZEDSZKOLI GMINY PIASECZNO W WIELOBOJU LEKKOATLETYCZNYM

Pragniemy, by nasze przedszkole było miejscem, w którym uczy się dzieci, jak w sposób świadomy i wszechstronny dbać o zdrowie. Wprowadzamy zasady zdrowego żywienia, ale także kształtujemy sprawność fizyczną  dzieci. Edukacja zdrowotna stanowi ważny element kształcenia naszych wychowanków, dlatego 27 września 2019r. nasze przedszkolaki ze starszych grup wzięły udział w XII Mistrzostwach Przedszkoli Gminy Piaseczno w wieloboju lekkoatletycznym. Organizatorem imprezy był GOSiR Piaseczno we współpracy ze Stowarzyszeniem Rekreacyjno – Sportowym „KONDYCJA”’. Do zawodów zgłosiło się 8 przedszkoli.