Wykaz materiałów pomocniczych

Pakiety pomocnicze obowiązujące w roku szkolnym 2019/20

3. latki „NOWA TRAMPOLINA TRZYLATKA” + Zabawy grafomotoryczne (zeszyt)- Wydawnictwo PWN
4. latki „NOWA TRAMPOLINA CZTEROLATKA” + Zabawy grafomotoryczne 2 – Wydawnictwo PWN
5. latki – informacje u wychowawcy
6. latki „Nowe przygody Olka i Ady”. Sześciolatek. Poziom BB+. W pakiecie: „Litery i liczby” (I i II część)- Wydawnictwo MAC

PROGRAMY WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO,
W OPARCIU O KTÓRE PRACUJEMY
W ROKU SZKOLNYM 2018/19

1. „Wokół Przedszkola. Program wychowania przedszkolnego.”
Program wychowania przedszkolnego oparty na warstwicowej koncepcji wychowania Stefana Kunowskiego
Wydawnictwo MAC EDUKACJA
Autorzy: Małgorzata Kwaśniewska, Joanna Lendzion, Wiesława Żaba-Żabińska
2. „Program wychowania przedszkolnego”