Zimowa Olimpiada Sportowa - 29.01.2020

Chociaż trudno o biały puch za oknem, dla przedszkolaków to żaden problem!

Przedszkolaki z Nefrytowego Zakątka  dzielnie i aktywnie spędziły czas na boisku przy przedszkolu biorąc udział w licznych konkurencjach sportowych.

Najważniejsza sprawa to przecież uświadomienie młodemu człowiekowi, jak ważna jest aktywność ruchowa i zdrowy styl życia.

Na chwilę pojawił się nawet śnieg, co wywołało niesamowitą radość dzieci, które tak długo już czekają na prawdziwą zimę!

Olimpiada odbyła się w duchu fair play, było mnóstwo świetnej zabawy i śmiechu.