Bal Karnawałowy - 28.01.2020

28 stycznia odbył się w naszym przedszkolu bal pod hasłem: Karnawałowy zawrót głowy.

Po śniadaniu dzieci z Grup młodszych rozpoczęły bal jako pierwsze.

Nauczycielki przedszkola dołożyły wszelkich starań, by wystrój sali balowej wprowadził dzieci w wesoły nastrój oraz zachęcił do zabawy.

Dzieci przebrane w barwne i pomysłowe stroje bawiły się wspaniale przy rytmach wesołej muzyki przeplatanej zabawami oraz konkursami.

Wspólna zabawa przyniosła wszystkim przedszkolakom wiele radości!