Dzień Babci i Dziadka - 24 i 27.01.2020

 Babcia i dziadek - miłość, ciepło, wszystko, co dobre...

 

Dzieci z naszego przedszkola w dniach 24 oraz 27 stycznia gościły swoje babcie i dziadków na uroczystości z okazji Ich święta.

Każda grupa przedszkolna przygotowała dla gości swój program artystyczny. Dzieci zaprezentowaly wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tę uroczystość.

Po występie dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie.

Uroczystość zakończono wspólną gościną przy stole zastawionym domowym ciastem przygotowanym przez rodziców. Był on okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się.

Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, pracowników przedszkola - dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości.

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.