W dniu 25.11. w naszym "Nefrytowym Zakątku" królował pluszowy miś. Przedszkolaki w wyjątkowo uroczysty sposób świętowały Święto Pluszowego Misia.

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo "czy to jutro, czy to dziś- wszystkim jest potrzebny miś!".

W tym roku naszą uroczystość zaczęliśmy od przywitania wszystkich przedszkolaków i ich misiów, następnie bawiliśmy się przy misiowych przebojach. Nie zabrakło opowieści- historii pluszowego misia, konkursów i zabaw.

Pani Jana i pani Agnieszka nie zapomniały, na koniec, o ulubionej piosence dzieci "Misie szare obydwa".

Wszyskie dzieci przy tej tanecznej piosence tańczyły w parach, w kółeczku, jak tylko chciały. Zabawa była bardzo udana!