Dzień Pluszowego Misia 25.11.2019r.

W dniu 25.11. w naszym "Nefrytowym Zakątku" królował pluszowy miś. Przedszkolaki w wyjątkowo uroczysty sposób świętowały Święto Pluszowego Misia. 

 

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo "czy to jutro, czy to dziś- wszystkim jest potrzebny miś!".

W tym roku naszą uroczystość zaczęliśmy od przywitania wszystkich przedszkolaków i ich misiów, następnie bawiliśmy się przy misiowych przebojach. Nie zabrakło opowieści- historii pluszowego misia, konkursów i zabaw.

Pani Jana i pani Agnieszka nie zapomniały, na koniec, o ulubionej piosence dzieci "Misie szare obydwa". 

Wszyskie dzieci przy tej tanecznej piosence tańczyły w parach, w kółeczku, jak tylko chciały. Zabawa była bardzo udana!

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.