Wyjątkowe Mamy- Wyjątkowe Dzieci -26.05.2020


 W tym szczególnym, pięknym Dniu Mamy przypominamy fragment  jednego z utworów Wojciecha Młynarskiego 

 

 Nie ma jak u mamy z roku 1969 do muzyki Panajota Bojadżijewa:

Ona jedna dostrzegała
w durnym świecie tym jakiś ład
własną piersią dokarmiała
oczy mlekiem zalewała
Wychowała jak umiała
a gdy wyjrzał już człek na świat
wziął swój los w ręce swe
i nie w głowie mi było że

Nie ma jak u mamy ciepły piec cichy kąt
Nie ma jak u mamy kto nie wierzy robi błąd
Nie ma jak u mamy cichy kąt ciepły piec
Nie ma jak u mamy kto nie wierzy jego rzecz (...)

Dziękujemy wszystkim Wyjątkowym Mamom i Wyjątkowym Dzieciom za udział w naszej zabawie -

- mamie Oliwki, mamie Oliviera, mamie Mikołaja, mamie Przemka i Szymona, mamie Zosi, mamie Hani oraz mamie Zuzi.

Wszystkim Mamom naszych przedszkolaków życzymy, aby cały czas czuły Piękno bycia Mamą.

Nasze dzieci kochają nas bezwarunkowo, bezgranicznie nam ufają i szczerze wierzą, że przegonimy ich senne koszmary, że buziakiem i przytulasem sprawimy, iż rozbite kolane będzie bolało znacznie mniej.

Nie jest dla nich ważne, czy ważymy za dużo, czy też za mało, czy pojawiła nam się dodatkowa zmarszczka... Zatrzymują nas w gonitwie codziennych wyzwań i obowiązków i pokazują świat, o którym zapominamy- chmury, kałużę, kamyki, które koniecznie trzeba napchać do kieszeni... 

Jesteśmy Wyjątkowe i mamy Wyjątkowe Dzieci!!!

 

 

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.