AKCJA - SZYJEMY MASECZKI DLA PIASECZYŃSKIEGO SZPITALA- ZAWIESZONA

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY WŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI.

AKCJA ZOSTAJE ZAWIESZONA.

 

Drodzy Rodzice,

Szpital to miejsce, w którym nikt z nas nie chciałby tak naprawdę wylądować, ale kiedy już się tam znajdziemy, to powierzamy swoje zdrowie i życie ludziom, dla których dobro pacjenta jest najważniejsze. Ludziom, którzy nie mogą wziąć home office i którzy zawsze muszą stać na posterunku, nawet w obliczu zagrożenia. Tak jest i tym razem. Lekarze, pielęgniarki, ratownicy  i obsługa szpitala narażają swoje życie i zdrowie, abyśmy my mogli zostać w swoich domach. Ale nawet najsilniejszy wojownik potrzebuje do walki tarczy. I taką tarczą są i mogą być dla nich środki ochrony higienicznej

 

– MASECZKA – trzy gramy wagi, 15 cm materiału, w chwili obecnej bezcenny towar deficytowy.

Nie musimy być krawcowymi i krawcami, fizykami i chemikami… po prostu bądźmy ludźmi. Jeśli każdy z nas podzieli się tym, co ma w domu lub swoimi umiejętnościami i chwilą wolnego czasu – z kawałka materiału możemy uczynić jedną z najcenniejszych obecnie rzeczy!

1.       Jeśli masz maszynę i potrafisz szyć – pomóż!

2.       Jeśli masz materiał (oddychająca bawełna, minimalny rozmiar skrawka materiału: 20 x 17 cm) – podziel się!

3.       Jeśli masz gumki, z których można by zrobić nauszniki- podrzuć osobie z punktu 1!

4.       Jeśli czujesz, że możesz pomóc – zgłoś się do mnie!

Piaseczyński szpital czeka na każdą pomoc, dlatego nie bądźmy obojętni na ich potrzeby! Liczy się każdy dzień, każda godzina i każda pomocna doń!

Pełna nadziei, pozdrawiam ciepło i zdrowo,

Magdalena Rarak

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.