Ćwiczę umysł, nie próżnuję!

Przedstawiamy nasz projekt przedszkolny na czas pozostania
w domu z dziećmi:

Zapraszamy do stworzenia pamiętnika, albumu z okresu przymusowego pobytu w domu.
W co się bawiliśmy, jak się uczyliśmy, jaki mieliśmy nastrój, jak rozwijaliśmy swoje zainteresowania. Mile widziane wpisy rodziców, zdjęcia, rysunki dziecka, wykonane prace plastyczne czy ilustracje do przeczytanych książek.

Forma i treść tego co może znaleźć się w takim pamiętniku zależy tylko od pomysłowości i kreatywności Rodziców i Dzieci.
Jednym słowem – czekamy na Wasze wspomnienia !

Po powrocie do przedszkola utworzymy galerię wszystkich prac a najciekawsze albumy zostaną wyróżnione

(czekamy na nie przez pierwszy tydzień po ponownym otwarciu placówki).

Zapraszamy Dzieci i Rodziców do udziału w naszym projekcie!
Spróbujcie udokumentować wspólnie, rodzinnie spędzony czas.