Ćwiczę umysł, nie próżnuję!

Przedstawiamy nasz projekt przedszkolny na czas pozostania
w domu z dziećmi:

 

Zapraszamy do stworzenia pamiętnika, albumu z okresu przymusowego pobytu w domu.
W co się bawiliśmy, jak się uczyliśmy, jaki mieliśmy nastrój, jak rozwijaliśmy swoje zainteresowania. Mile widziane wpisy rodziców, zdjęcia, rysunki dziecka, wykonane prace plastyczne czy ilustracje do przeczytanych książek.

Forma i treść tego co może znaleźć się w takim pamiętniku zależy tylko od pomysłowości i kreatywności Rodziców i Dzieci.
Jednym słowem – czekamy na Wasze wspomnienia !

Po powrocie do przedszkola utworzymy galerię wszystkich prac a najciekawsze albumy zostaną wyróżnione

(czekamy na nie przez pierwszy tydzień po ponownym otwarciu placówki).

Zapraszamy Dzieci i Rodziców do udziału w naszym projekcie!
Spróbujcie udokumentować wspólnie, rodzinnie spędzony czas.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.