Wsparcie psychologiczne

 Drodzy Rodzice,

w ramach wsparcia psychologicznego ze względu na trudną sytuację psycholog pełni dyżur w piątki w godz. 9.00- 15.30.

 

W razie trudności wychowawczych, emocjonalnych lub innych, proszę dzwonić pod nr 728710733

lub pisać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszam do kontaktu i pozdrawiam,

Elżbieta Folga

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.