Opłaty za przedszkole

Szanowni Rodzice,

W pierwszych dniach kwietnia zostaną wysłane do Państwa e-maile z informacją o opłacie za pobyt dziecka w przedszkolu za miesiąc marzec.

 

Prosimy o uregulowanie płatności w terminie do 15.04.2020r.

Opłata za żywienie dzieci zostanie naliczona po podjęciu przez rząd decyzji o otwarciu szkół i przedszkoli. Wówczas zostaniecie Państwo poinformowani w osobnym e-mailu o wysokości opłaty za żywienie i terminie płatności.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.